Kwiaty w drodze

Imprezy okolicznościowe

Na pewno nie raz obiło się Wam o uszy hasło: Poczta Kwiatowa. Lub nawet idąc obok jakiejś kwiaciarni widzieliście taką kolorową reklamę, która zapewniała przesłanie kwiatów pod wskazany Wam adres.

Co więcej na pewno na meila (w dzisiejszych czasach 90 procent ludzi dorosłych ma skrzynkę w internecie) dostaliście taka reklamę o kwiatach, które ktoś bardzo chętnie dostarczy pod wskazany Wam adres z powodu przeróżnych okazji.

Dzięki poczcie kwiatowej oszczędzisz czas i pieniądze

U mnie takie reklamy na potęgę pojawiają się przy okazji Dnia Matki lub Dnia Babci (bo to jednak kobiety są bardziej za kwiatami niż my, mężczyźni). Wysyłka kwiatów odbywa się w tym samym dniu z samego rana, aby świeży bukiet trafił do nadawcy w jak najpiękniejszej formie. Nie ma co wysyłać kwiatów wcześniej, żeby nie doszły przekwitnięte. W każdym razie dobra jest to forma zamawiania takiego bukietu, nawet przez internet. Nie musimy biegać po całym mieście i poszukiwać kwiaciarni, tylko wszystkie formalności załatwić w pracy lub w zaciszu własnego domu. Technika daje nam naprawdę wiele możliwości teraz i będąc nawet na drugim krańcu świata możemy dla ukochanej osoby zamówić cudownie pachnące kwiaty.

Odległość nie ma znaczenia

Nasi dziadkowie nie raz na pewno żałowali, że w święto bliskich sobie osób nie mogli być przy nich, podarować im czegokolwiek. Nie mogli zadzwonić do firmy i złożyć zamówienia na bukiecik. My mamy to szczęście, że już odległość nie jest dla nas wielkim problemem i nawet w ten sposób można podziękować mamie za to, że jest lub babci za przepyszne konfitury. Płatność odbywa się w bardzo szybki sposób, dzięki przelewom internetowym. Wystarczy dosłownie kilka kliknięć i wszystko dosłownie będzie załatwione. Można zamówienie złożyć nawet kilka dni wcześniej a bukiet i tak będzie wysłany we wskazanym przez nas dniu, na przykład na imieniny/urodziny naszej ukochanej lub z okazji Walentynek. Taka forma nie jest przeznaczona tylko dla panów. Również panie mogą skorzystać z takiej poczty kwiatowej i swoim bliskim wysłać przepiękne kwiaty w formie podarunku, że ktoś jest i o nich myśli.

Dodaj komentarz