Co sprawia, że iPhone 8 sprzedaje się tak dobrze?

InformacjeInternet

Co sprawia, że iPhone 8 sprzedaje się tak dobrze?

Nowe telefony iPhone zawsze wywołują ogromne emocje. Jeszcze przed ich premierą można znaleźć szereg opracowań poświęconych domniemanym wadom i zaletom kolejnych modeli, nie brakuje przy tym osób, które już na tym etapie podejmują się wieszczenia spektakularnego sukcesu lub równie silnie zapadającej w pamięć porażki. Potem zaś nadchodzi dzień premiery i po raz kolejny okazuje się, że choć konkurencja wcale nie rezygnuje z walki o przywództwo, to Apple jest tą firmą, która wyznacza kierunki rozwoju całej branży. Tak było również w przypadku telefonu iPhone 8.

Coraz trwalsze, coraz wydajniejsze…

Gdybyśmy chcieli wskazać na te bolączki, z którymi Apple zmaga się „od zawsze”, z pewnością wspomnielibyśmy w pierwszej kolejności o jakości wykonania telefonów tej firmy. O ile ich obudowy zawsze zachwycały starannością wykonania i ciekawym designem, o tyle pękające szyby były zmorą tysięcy użytkowników. Osoby, które wybierały telefony z serii iPhone, musiały też, przynajmniej raz na jakiś czas, wypowiedzieć kilka przykrych słów pod adresem ładowarki, w jaką aparaty te były wyposażone. Cóż bowiem po znakomitych funkcjach, z których nie można jeszcze korzystać u konkurencji, skoro można się nimi cieszyć zaledwie przez kilka godzin?

To właśnie te niedociągnięcia przez długi czas sprawiały, że osoby zainteresowane telefonami Apple rezygnowały z ich zakupu. Dziś jednak dają one o sobie znać coraz rzadziej, a solidny iPhone 8 jest tego najlepszym dowodem.

Technologie jutra już dziś

Czy jednak solidna bateria jest argumentem, który uzasadnia wydanie sporych pieniędzy? iPhone 8 wcale nie kosztuje mało, a i konkurujące z nim modele są dziś w stanie zapewnić nam wydajność, o której jeszcze nie tak dawno nie można było marzyć. Oczywiście, za telefonem Apple przemawia także szereg innych argumentów. Niemal każdy kupujący wskazuje na nieco inne rzeczy, które są dla niego istotne, relatywnie często wspomina się jednak o nowinkach technologicznych. Rozwiązania takie, jak wyświetlacz TrueTone z obsługą HDR, ładowanie bezprzewodowe, możliwość szybkiego ładowania i unikatowa technologia Face ID rozpalają wyobraźnię i sprawiają, że telefon staje się pożądaną inwestycją.

Dodaj komentarz