iPhone 8 – rewolucja od Apple

Informacje

Na rynku jest w tej chwili mnóstwo różnych produktów elektronicznych. Dzięki temu niewątpliwie jest w czym wybierać, chociaż też ciężej podjąć decyzję – za każdym razem można mieć wrażenie, że jeśli się jeszcze chwilę poczeka, to coś będzie tańsze, albo jeszcze lepsze.

Takie wrażenie można mieć zwłaszcza w przypadku firm typu Apple, gdzie zawsze dochodzi do dodania czegoś nowego, ciekawego w kolejnych modelach smartfonów. Trzeba się jednak na coś zdecydować, a ostatnio mnóstwo osób rozważa zakup nowego iPhone 8. Dla wszystkich tych, którzy chcą się dowiedzieć o nim czegoś nowego, powstał ten tekst! Czy jest to produkt warty zakupu?

iPhone 8 - rewolucja od Apple

iPhone 8 – ogólne wrażenia

Apple zawsze tworzy ciekawe produkty elektroniczne – można więc z góry założyć, że i prezentowany model jest wysokiej jakości. Rzeczywiście, wszyscy, którzy mieli już styczność z tym produktem są nim szczerze zachwyceni. Oczywiście, pojawiają się głosy, że sprzęt jest zbyt drogi, ale wiadomo, że Apple tworzy produkty solidne, nowoczesne, trwałe – a za jakość trzeba płacić. Główną zaletą produktu jest jego wyjątkowa obudowa – cała ze szkła. Tym samym pozwala ona nawet na bezprzewodowe ładowanie, gdy telefon nie jest podłączony do prądu. Sprzęt dostępny jest w trzech eleganckich kolorach: gold, space gray, silver. Na pewno któryś z nich przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym.

Nowy iPhone – konkretne parametry

Prezentowany iPhone posiada wyświetlacz Retina HD i panoramiczny wyświetlacz LCD Multi-Touch o przekątnej 4,7 cala, wykonany w technologii IPS. W dodatku cały jest wykonany w taki sposób, by na ekranie nie pozostawiać nieestetycznych śladów z palców. Do tego dochodzi doskonały aparat 12 Mpix i 7 Mpix oraz supernowoczesny Touch ID – czytnik linii papilarnych w nowym przycisku Początek. Smartfon oferuje znakomitą jakość dźwięku, a także pełen jest nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Niewątpliwie jest to więc model szczególnie warty zakupienia – naprawdę świetnie wygląda i jest wygodny w codziennym użytku.

Dodaj komentarz